Spotkać odpowiednią osobę - to FART?

 

Miesięcznik Społeczno-Kulturalny MUTUUS: Nr 06, LIPIEC 2017 r,


autorka: ROXANA LEWANDOWSKAOstatnio bardzo dużo się denerwuję. I za każdym razem, gdy wkurzenie przekroczy ten magiczny poziom to retorycznie rzucam NO CZYM JEST ŻYCIE? 
I wiecie co jest zadziwiające? Że ludzie, będący w pobliżu mi ma to pytanie odpowiadają! 
frown99,9% odpowiedzi jest negatywnych. Że życie to cierpienie, że wieczna rozłąka (chyba mój faworyt) albo po prostu jest to walka o przetrwanie (jednak to jest mój faworyt).

Od miesiąca pracuję w bibliotece. I pracuje ze mną taka pani Aneta. Ona jedyna na to pytanie odpowiada mi pozytywnie. Życie jest cudem! - mówi za każdym razem z taką samą radością. A później gdy mam zły dzień, a w radiu leci Shakira to razem tańczymy (mamy bardzo profesjonalny układ na krzesłach obrotowych). I aż się zastanawiam, czy życie to nie właśnie takie o momenty.

Wydaje mi się, że świat potrzebuje więcej takich osób. Serio wysłałbym Panią Anetę każdemu na tym świecie.
Jej podejście do świata tak zaraża. Nawet mnie teraz, gdy właściwie godziny snu "przespanego" w tym tygodniu mogę policzyć na palcach, a utrzymuje mnie tylko kofeina.

Bardzo dużo zależy od podejścia, to chciałam Wam dzisiaj przekazać. Traktujcie życie dobrze, i nie tak na poważnie - przecież i tak nikt z nas nie wyjdzie z niego cało.

Zdjęcie użytkownika Roxana Lewandowska.Utwór dostępny na licencji Creative Commons. Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 4.0

(pierwotnie opublikowane na facebookowej grupie RZEKSPIRY)


Roxana Lewandowska

Młoda liderka grupy CrEuro - Kreatywny Europejczyk: Pozytywny, Kreatywny, Solidarny. Członek redakcji młodzieżowej naszego miesiecznika.  Pisze, podróżuje, tworzy filmy i...  ZOBACZ WIĘCEJ

 

 

 
 

Free Joomla! template by Age Themes