ISSN 2544-9583KADRA BTA KOMPAS - wielka moc

Miesięcznik Społeczno-Kulturalny MUTUUS: Nr 07, SIERPIEŃ 2017 r,


Już od kilkunastu lat BTA KOMPAS z Gdańska organizuje kreatywne i twórcze obozy INTERKAMP. Nasz miesięcznik w pewien sposób jest zakorzeniony w doświadczeniach tych obozów. Są one cząstką inspiracji naszych sieciowej promocji młodych pozytywnych i kreatywnych twórców. Wiele działań i inspiracji zaistniało w gronie wspaniałej kadry oraz uczestników tych obozów.
Wielu autorów naszego miesięcznika wywodzi się w grona instruktorów lub uczestników obozów INTERKAMP W LATACH 2008-2013. Redaktor naczelny naszego miesięcznika właśnie na tych obozach zaraził się ideą promowania pozytywnych i kreatywnych (zobacz

Wielka moc tych obozów to wynik zaangażowania niesamowicie fantastycznej i kreatywnej kadry. W BTA Kompas kadra obozowa dobierana jest bardzo starannie i stawiana jest jej bardzo wysoka poprzeczka. Twórcza i przyjacielska atmosfera tworzona przez ten zespół ,,zwariowanych'' artystów tworzy niesamowity klimat obozów i owocuje wileoma nowymi pozytywnymi i kreatywnymi przyjaźniami. 
Każdy turnus obozu zawsze kończył pokazem finałowym. Większość z nich jest zarejestrowanych i opublikowanych na YOUTUBE. Dzięki licencji tego serwisu możemy gościć te pokazy w naszym miesięczniku.

W tym roku na turnusie trzecim Interkampu kadra przygotowała osobny - kadrowy pokaz finałowy powiązany z urodzinami od lat fantastycznej koerowniczce obozów Kamili Shwarz. 

Poniżej kilkunastominutowy show kadry  finałowego 3 turnusu obozów Interkamp w Olsztynie. Organizator: Biuro Turystyki Aktywnej Kompas http://kompas.pl/ 

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! template by Age Themes