ISSN 2544-9583Marzena Szkodo - własne piosenki akustyczne

Print Friendly, PDF & Email  

Miesięcznik Społeczno-Kulturalny MUTUUS: Nr 07, SIERPIEŃ 2017 r.


 Marzena SzkodoMarzena Szkodo. 

Wychodzę z założenia, że opowiadać o muzyce to tak jak tańczyć coś o architekturze. Jednak przywykłam do braku wyboru w tej kwestii. Tak więc od 13 roku życia tworzę własne piosenki akustyczne. Chyba nie miałam wiele do gadania. Tak jakby to muzyka wybrała mnie, nie ja ją. Nikt mnie do niczego nie zachęcał, a mimo to wiem, że pójście inną drogą byłoby niemożliwe. Klimat w jakim tworzę jest trochę folkowy, czasem bardziej indie rockowy. Gram na gitarze klasycznej. Tekstów zwykle nie spisuję, słowa same wchodzą do głowy. Gram też na kontrabasie, ale póki co odtwórczo.

 

Jeden rok spędziłam pracując, grając po pubach i nagrywając trochę muzyki w Londynie. Podpisałam umowę z wytwórnią Downtown Artists, lecz dopiero wtedy zrozumiałam o co tak naprawdę chodzi z powiedzeniem: „Umiesz liczyć? Licz na siebie!”. Mimo to, niczego nie żałuję. Wydałam pierwszy singiel Will you let me, dostępny na iTunes, Spotify i Amazonie.

 

Zupełnie niezależnie nagrałam też teledysk do jednej z moich piosenek I get it I'm gone (do obejrzenia na YouTube).

Moje starsze nagranie całkowicie amatorskie. Mikrofon z karaoke, stojak ze stojaka na gitarę. wink

Nagranie live z klubu w Paryżu.

W wywiadzie za kulisami jednego z koncertów opowiadałam trochę Wojciechowi Szkodzińskiemu o moim śpiewaniu:

Poniżej przedstawiam swój najnowszy singiel „Chcę Ci upaść”. Czyni mnie naprawdę szczęśliwy, aby myśleć, że wszystko jest tak, jak chciałem go mieć. Że nie było po prostu czeka na pomysły kogoś innego o tym, jak powinna brzmieć. Chyba jestem coraz bardziej pewny siebie w studiu, ale także, znalazłem niesamowite producenci pracować .. I niesamowity muzyk .. Wielkie dzięki dla Magdy Zera do gry na altówce! Więc tak .. to wszystko. Cieszyć się dźwiękami 

 

Zapraszam na moje kanały w sieci:

FACEBOOK: https://www.facebook.com/marzenaszkodo/

YOUTUBE: https://www.youtube.com/user/omatkodosyc

SOUNDCLOUD: https://soundcloud.com/search?q=marzena%20szkodoUtwór dostępny na licencji Creative Commons. Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 4.0 

Marzena Szkodo

Marzena Szkodo

Od 13 roku życia tworzy własne piosenki akustyczne. Gra na gitarze akustycznej. Jest studentką Akademii muzycznej w klasie kontrabasu. Należy do grupy laureatów tytułu CrEuro - Kreatywny Europejczyk: Pozytywny, Kreatywny, Solidarny.

  ZOBACZ WIĘCEJ

 

 

 
 

Free Joomla! template by Age Themes