Kolejny 15-sty numer  za miesiąc kwiecień 2018 r jest na etapie redagowania.

W tym roku tak się złożyło, że pierwszy dzień świąt Wielkanocy przypadł na dzień 1 kwietnia. We wszystkich wyznaniach chrześcijańskich święta te są celebrowane przez kilka dni tzw. Triduum Paschalnego, począwszy od czwartku a tradycyjnie aż do Poniedziałku Wielkanocnego. Ze świętowniem tych dni wiąże się wiele kulturowych, polskich tradycji.

Z tego powodu numer kwietniowy naszego miesięcznika zaczęliśmy składać już w dniu 29 marca, aby objął on całe wielkanocne świętowanie.

Do finalnego zamknięcia numeru pozostało:

PONIŻEJ POZYCJE JUŻ DODANE DO NOWEGO NUMERU:

Notka notka REDAKCJI:

Marcowy numer - już 14-sty zamknęliśmy kilka dni wcześniej niż w poprzednich miesiącach. Jesteśmy z niego bardzo dumni, ponieważ jest bardzo obszerny. Z dotychczas wydanych numerów ma chyba rekordową ilość opublikowanych pozycji - oby tak dalej.

Nasze uzdolnione autorki pokazały co potrafią – bo to właśnie dzięki nim z inicjatywy Asi Radzio i pod jej redakcją powstał dadatek „Jestem kobietą” z okazji Dnia Kobiet. 

Znajdziecie tam też więcej, niż zwykle recenzji (między innymi książek – „Najlepiej w życiu ma Twój kot. Listy” czy „Pokolenie Ikea”.

Do numeru dołączyliśmy również numer specjalny poświęcony zmarłemu w tym miesiącu, zaprzyjaźnionemu z naszą redakcją, globalnemu liderowi rozwoju bibliotek szkolnych prof. James Henry z Australii. Numer specjalny będzie nadal lsystematycznie uzupełniany o kolejne wspomnienia jakie obiecali nam dosłać lierzy bibliotek szkolnych z wielu krajów świata.W imieniu redakcji:
Jan Jackowicz Korczyński,
Joanna Radzio
29 MARCA 2018 r., godz. 9:05.

Redagowanie 13-stego numeru naszego miesięcznika zakończyliśmy dnia 28 lutego 2018 r. i w nocy z dnia 18 lutego / 1 marca został on udostępniony w całości.

Znalezione w wyszukiwarce Google obrazy dla zapytania nanga parbat w zakresie: przeznaczone do ponownej publikacji W związku z z zaistniałą tragedią oraz akcją ratowniczą na Nanga Parbat podjęliśmy decyzję o opóźnieniu o kilka dni zamknięcia numeru styczniowego naszego miesięcznika. Ponieważ już zdecydowaliśmy się na publikację tekstu Michała Gostkiewicza to w obliczu wrzawy medialnej oraz niestosownego wobec takich zdarzeń wyjątkowo obfitego internetowego hejtu uważamy za swój obowiązek poświęcić temu tematowi więcej miejsca w naszym miesięczniku. Nie ukrywam, że sam należę do grupy góromaniaków, więc emocjonalnie byłem bardzo zaangażowany w śledzenie akcji na NangaParbat. W obliczu medialnej wrzawy oraz szerokiej fali internetowego hejtu wokół tego wydarzenia czujemy się odpowiedzialni za to. aby w naszym miesięczniku temat tej tragedii zmieścił się w ramach naszych preferowanych wartości POZYTYWNI, KREATYWNI, SOLIDARNI.

Zredagowanie tych materiałów wymaga czasu i nie jesteśmy w stanie tego zrobić do dnia 1 lutego. Z tego powodu przesunęliśmy datę zamknięcia bieżącego numeru do dnia 6 lutego b.r.

Numer 12 naszego miesięcznika za styczeń 2018 r jest na etapie redagowania.
Do finalnego zamknięcia numeru pozostało:

PONIŻEJ POZYCJE JUŻ DODANE DO NOWEGO NUMERU:

Numer 11 Miesięcznika MUTUUS za grudzień 2017 roku zamknięto w noc sylwestrową dnia 31 grudnia 2017 r. W trakcie opracowania są jeszcze 2 zaległe artykuły jakie zostaną dodane do numeru niebawem

Podkategorie

Menu nr- 15

Free Joomla! template by Age Themes