składamy numer za czerwiec 2018 r.

Przyjęliśmy metodę redagowania bieżącego numeru naszego miesięcznika jak BLOGA. Inaczej niż tradycyjnie się przyjęło, nowe pozycje sygnowane składanym właśnie numerem ukazują się w sieci na bieżąco, a nie dopiero po finalnym zamknięciu numeru. Nie ma żadnych powodów, aby czekać z ich publikacją na koniec miesiąca.
Poniżej już opublikowane pozycje:

Numer 16 naszego miesięcznika za miesiąc maj 2018 r. zamknelismy dnia 2 czerc 2018 r. o godz. 10oo.

Kolejny 15-sty numer  za miesiąc kwiecień 2018 r zastał zamkniętyw ostatnim dniu miesiąca.

Notka notka REDAKCJI:

Marcowy numer - już 14-sty zamknęliśmy kilka dni wcześniej niż w poprzednich miesiącach. Jesteśmy z niego bardzo dumni, ponieważ jest bardzo obszerny. Z dotychczas wydanych numerów ma chyba rekordową ilość opublikowanych pozycji - oby tak dalej.

Nasze uzdolnione autorki pokazały co potrafią – bo to właśnie dzięki nim z inicjatywy Asi Radzio i pod jej redakcją powstał dadatek „Jestem kobietą” z okazji Dnia Kobiet. 

Znajdziecie tam też więcej, niż zwykle recenzji (między innymi książek – „Najlepiej w życiu ma Twój kot. Listy” czy „Pokolenie Ikea”.

Do numeru dołączyliśmy również numer specjalny poświęcony zmarłemu w tym miesiącu, zaprzyjaźnionemu z naszą redakcją, globalnemu liderowi rozwoju bibliotek szkolnych prof. James Henry z Australii. Numer specjalny będzie nadal lsystematycznie uzupełniany o kolejne wspomnienia jakie obiecali nam dosłać lierzy bibliotek szkolnych z wielu krajów świata.W imieniu redakcji:
Jan Jackowicz Korczyński,
Joanna Radzio
29 MARCA 2018 r., godz. 9:05.

Redagowanie 13-stego numeru naszego miesięcznika zakończyliśmy dnia 28 lutego 2018 r. i w nocy z dnia 18 lutego / 1 marca został on udostępniony w całości.

Podkategorie

Menu nr- 15

Free Joomla! template by Age Themes