Nawiązanie kontaktu z Fundacją Gdańską

Nawiązaliśmy kontakt z FUNDACJĄ GDAŃSKĄ, która była organiztorem uroczystości. Jeślili podjęliśmy się utworzenia numeru specjalnego to jest to pierwsza czynność jaką redakcja powinna wykonać. Po pierwsze szanujemy zasadę: ,,nic o nas bez nas'', ale chcieliśmy pozyskać dodatkowe materiały z obchodów oraz adresy szkół, które były zaangażowane utwozrenie stoiska z jednym z 28 państw UE. Chcemy się zwrócić do tych szkół z prośbą o włączenie się w redakcję   numeru specjalnego w zakresie ich udziału w uroczystości. W ten sposób chcemy przyczynić się do pormocji tych pozytywnych i kreatywnych szkół i innych organizatorów.

Serdecznie dziękujemy pani Milenie Mieczkowskiej z Fundacji Gdańskiej za szybką i pozytywną odpowiedź. 


I może jeszcze uwaga na temat skuteczności komunikacji:

Straciliśmy 3 pełne godziny próbując się dodzwonić na kilka numerów Urzędu Miejskiego w Gdańsku. Chcieliśmy się zapytać od kogo możemy uzyskać listę szkół, jakie organizowały poszczególne stoiska  na Gdańskim Święcie Europy. STRACILIŚMY 3 GODZINY!!!
Poprosilimy za pomocą messengera o to samo Wiceprezydenta Gdańska Piotra Kowalczuka. Odpowiedź uzyskaliśmy w ciągu kilkudziesięciu sekund!!!!


Mamy wątpliwości, czy powinniśmy o tym pisać. To nie jest dobre rozwiązanie, aby zawracać głowę panu Wiceprezydentowi. Mam nadzieję, że nasz wpis nie zaowocuje podpowiedzią dla innych, że ,,tędy droga''. TO BARDZO ZŁE ROZWIĄZANIE. Takie sprawy należy załatwiać z urzędnikami niższego szczebla!!!!!

Może jednak warto pomyśleć o wykorzystaniu tych technologii na niższych szczeblach urzędniczych? 

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! template by Age Themes