Smartfonem pisane / Klaudia Kaczmarek

Print Friendly, PDF & Email

Miesięcznik Społeczno-Kulturalny MUTUUS
Nr 06, LIPIEC 2017 r.


autor: Klaudia Kaczmarek

Nazywam się Klaudia Kaczmarek, mam 22 lata, mieszkam w Elblągu, ale pochodzę z Gdańska. Moje zainteresowania to: służby mundurowe, psychologia,czytelnictwo, muzyka oraz fotografia-moja największa pasja. Nie zajmuję się nią zawodowo, chociaż w przyszłości tego nie wykluczam. Na razie jest to moje hobby, na które poświęcam każdą wolną chwilę i które sprawia mi mnóstwo radości.

Fotografuję dosłownie wszystko.W każdej rzeczy staram odnaleźć się coś ciekawego. Kiedyś do uwieczniania kadrów używałam aparatu fotograficznego, lecz teraz robię to prawie wyłącznie telefonem komórkowym.

Swoimi zdjęciami dzielę się na swoich profilach na Facebooku i Instagramie. Na tym drugim serwisie stworzyłam także profil @cityelblag , gdzie pokazuję piękno Elbląga poprzez repostowanie zdjęć innych użytkowników.

Czym jest dla mnie fotografia w skrócie? Zdecydowanie najlepszym sposobem na przekazanie emocji oraz pokazaniem tego, co ulotne i krótkotrwałe.Utwór dostępny na licencji Creative Commons. Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 4.0


Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! template by Age Themes