[Krótki film o wolności i prawach człowieka]: Interkamp 2017, turnus 4 / Ula Sołocha

Print Friendly, PDF & Email  

Miesięcznik Społeczno-Kulturalny MUTUUS: Nr 07 Sierpień 2017


Film autorski (scenariusz i reżyseria) Uli Sołocha zrealizowany na 4 turnusie Obozu Filmowego INTERKAMP 2017. BRAWO ULA!!!! - Wyrazy uznania.

Już od kilkunastu lat BTA KOMPAS z Gdańska organizuje kreatywne i twórcze obozy INTERKAMP. Nasz miesięcznik w pewien sposób jest zakorzeniony w doświadczeniach tych obozów. Są one cząstką inspiracji naszych sieciowej promocji młodych pozytywnych i kreatywnych twórców. Wiele działań i inspiracji zaistniało w gronie wspaniałej kadry oraz uczestników tych obozów.
Wielu autorów naszego miesięcznika wywodzi się w grona instruktorów lub uczestników obozów INTERKAMP W LATACH 2008-2013. Redaktor naczelny naszego miesięcznika właśnie na tych obozach zaraził się ideą promowania pozytywnych i kreatywnych (zobacz
Każdy turnus obozu zawsze kończył pokazem finałowym. Większość z nich jest zarejestrowanych i opublikowanych na YOUTUBE. Dzięki licencji tego serwisu możemy gościć te pokazy w naszym miesięczniku.

Poniżej: Fragment pokazu finałowego 4 turnusu obozów Interkamp w Olsztynie. Organizator: Biuro Turystyki Aktywnej Kompas http://kompas.pl/ 

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! template by Age Themes