Spalać się aż do końca

Miesięcznik Społeczno-Kulturalny MUTUUS
Nr 04, MAJ 2017 r,


Mój pierwszy poważny film krótkometrażowy. ==> ZOBACZ

Zawsze podobała mi się ta sama idea tworzenia czegoś. Szczególnie filmów. Nie chodzi o sam efekt końcowy, ale o tą magię już nawet przy produkcji. Spotykają się zazwyczaj nieznane sobie osoby, bo wierzą, że mogą stworzyć razem coś niesamowitego. 

 

Od dawna marzyłam o zekranizowaniu wiersza Charlesa Bukowskiego. Ten amerykański pisarz pobił już moje serce jakiś czas temu. Neguje rzeczywistość, przedstawia ją w specyficznym świetle, a przy tym jest tak prawdziwy, że nie można mu zarzucić ani grama fałszu. 

Wszystko zaczęło się oczywiście od scenariusza, później najgorszy etap czyli dogadywanie wszystkiego (nawet musieliśmy mieć zgodę na zrobienie ujęć, które widzicie powyżej), a później już tylko kamera i akcja. Na mecie, czyli podczas montażu poczułam dumę. Nie jest dzieło oscarowe, ale jest nasze i jak na teraz - daliśmy z siebie aż 100 procent. A może nawet trochę więcej. 

Zapraszam:

 


Roxana Lewandowska

Młoda liderka grupy CrEuro - Kreatywny Europejczyk: Pozytywny, Kreatywny, Solidarny. Członek redakcji młodzieżowej naszego miesiecznika.  Pisze, podróżuje, tworzy filmy i...  ZOBACZ WIĘCEJ

 

 

 
 

Licencja Creative CommonsSpalać się aż do końca by Roxana Lewandowska is licensed under a Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe License.
W oparciu o utwór dostępny pod adresem http://rzekspir.blogspot.com/2017/04/pierwszy-film-krotkometrazowy.html

 

 

Free Joomla! template by Age Themes