Przemysława Jackowicz Korczyńska

Członek redakcji Miesięcznika MUTUUSDziennikarz EYIAGdańszczanka, młoda studentka, feministka, miłośniczka wszelkiej muzyki, literatury oraz sztuki.
Uwielbia języki obce oraz podróże.
Początkująca tłumaczka z języka francuskiego na polski, absolwentka pierwszego stopnia Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale instrumentalnym, obecnie studentka filologii romańskiej na Uniwersytecie Gdańskim.
Fagocistka oraz pianistka.
Jej przygoda z językami obcymi zaczęła się w klasie dwujęzycznej o profilu hiszpańskim w gdańskim III LO, a obecnie rozszerza swoje umiejętności lingwistyczne, ucząc się francuskiego oraz włoskiego.
Kocha adrenalinę, przygody, poznawanie nowych ludzi i ich kultury oraz zdobywanie różnorakich doświadczeń, a jednocześnie uwielbia dni, w których może zakopać się pod kołdrą z ciekawą książką, ulubioną muzyką i winem. Marzy jej się odwiedzenie wszystkich krajów francuskojęzycznych i hiszpańskojęzycznych oraz przejście Camino de Santiago. Nie przepada za nudą i woli podjąć odważną decyzję niż żałować, że czegoś nie zrobiła.Gościliśmy Oliviera Rolina: pięćdziesiąta rocznica strajków we Francji / Przemysława Jackowicz Korczyńska

Paryż 1968 - Gdańsk 2018 / Przemysława Jackowicz Korczyńska

Free Joomla! template by Age Themes